Doprava nad 1 000,- EUR ZADARMO

Exterio.sk

|
0
Všetky kategórie
Skladom
Sedacie súpravy
Rohové stolové súpravy
Stolové súpravy
Stoličky a kreslá
Stoly
Stolové podnože
Lehátka a ležadlá
Hojdacie siete
Slnečníky
Grily
Záhradné boxy Biohort
Ochrana a čistenie
Doplnky
Akcie
Outlet
Referencie
Veľkoobchod

Už takmer 10 rokov prinášame našim klientom kvalitný a vkusný exteriérový nábytok, s ktorým získa každý centimeter terasy, reštaurácie či wellnessu výnimočnú atmosféru.

Exterio je garantovaným dodávateľom zväzu hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky.

Nábytok s nezabudnuteľnou atmosférou

Exterio je popredným dodávateľom exteriérového nábytku na Slovensku, v Česku a v Rakúsku. Medzi našich klientov patria hotely, reštaurácie a kaviarne, ale aj wellness a office centrá. Letné večery v našich kreslách a sedacích súpravách sa stávajú nezabudnuteľnými a v tieni našich slnečníkov vaši hostia zabudnú na čas. Exterio je tou najlepšou voľbou pre každého, komu záleží na kvalite a dizajne. Vašu luxusnú terasu či očarujúci wellness budú chcieť vaši hostia zažiť znova a znova.

Čo u nás nájdete

Tovar dodávame okamžite

Náš nábytok pochádza od starostlivo vybraných a overených dodávateľov z Európy, Kanady a Juhovýchodnej Azie, no nemusíte sa obávať, že na vaše vyhliadnuté kúsky budete čakať. Vďaka vlastným skladom sme schopní našim klientom dodať tovar takmer okamžite. Samozrejmosťou je individuálny prístup: vyberieme pre vás presne to, čo sa vám hodí a ak to nemáme, necháme to vyrobiť na mieru. Vďaka našej pružnosti stihnete otvoriť sezónu načas a bez stresu.

Zakladáme si na inovatívnych materiáloch

Našim poslaním je vyhovieť vašim potrebám. Okrem exteriérovej klasiky (rôzne typy umelého ratanu, hliník, polywood, teak, bambus či odolný agát) majú preto v našej ponuke stabilné miesto aj najnovšie inovatívne materiály, ktoré prekvapia svojimi vlastnosťami.

Takým je napríklad látka Sunbrella, tkaná z polyakrylových celofarebných vlákien. Táto špeciálna látka odpudzuje vodu a mastnotu. Jej farebná stálosť, priedušnosť, odolnosť voči UV žiareniu a plesniam z nej robia ideálnu tkaninu na čalúnenia exteriérového nábytku, lehátok, slnečníkov a vankúšov.

Ďalším inovatívnym materiálom v našej ponuke je námornícke čalúnenie Nautolex. Keďže využíva technológiu “Quick dry”, vyrába sa z neho nábytok na luxusné jachty. Na jachte je síce vlhko, no nábytok z Nautolexu vodu odpudzuje. Kto by neocenil nábytok, ktorý “nezmokne”?  

Zážitky sú tvorené detailami

Ak chcete na vašich hostí urobiť skutočný dojem, doprajte im pohodlie, kvalitu a dizajnové riešenia. Len do detailov dotiahnuté prostredie dokáže vytvoriť silný zážitok. Radi vám pomôžeme ho vytvoriť. 

 

 

Pre veľkoobchodnú ponuku nás prosím kontaktujte:

e-mail: obchod@exterio.sk

tel.: 0917 632 586

EXTERIO KATALÓG

stiahnuť
Partneri

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu exterio.sk

belini

 

 

 
Kontakt
Obchodné centrum STYLA
Studená 4B
821 04 Bratislava
 
Otváracie hodiny 
Po.: 9:00 - 18:00 hod.
Ut. - Pi.: 10:00 - 18:00 hod.
So. - Ne.: ZATVORENÉ
 
 
www.exterio.sk
www.exterio.cz
www.exterio.hu
www.exterio24.at