Doprava nad 1 000,- EUR ZADARMO

Exterio.sk

|
0
Všetky kategórie
Skladom
Sedacie súpravy
Rohové stolové súpravy
Stolové súpravy
Stoličky a kreslá
Stoly
Stolové podnože
Lehátka a ležadlá
Hojdacie siete
Slnečníky
Grily
Záhradné boxy Biohort
Ochrana a čistenie
Doplnky
Akcie
Referencie
Mlynček na korenie PRO
Napoleon

Mlynček na korenie PRO

Ak máte radi vôňu čerstvo namletého korenia, odporúčame Vám využiť štýlovú koreničku na korenie značky Napoleon. Či už preferujete klasické čierne alebo naopak chcete svoje jedlo farebne doplniť pomocou červeného a zeleného korenia, táto korenička sa stane vašim pomocníkom.

25,- €
Kód: 24VN8-70004
Dostupnosť
obvykle do 14 dní
Počet ks
-
+
Zdielať

Podrobný popis

Každý kuchár, či už profesionál alebo domáci majster, potrebuje vysoko kvalitný mlynček na korenie pre pridávanie čerstvo namletého korenia do svojich pokrmov. S mlynčekom na korenie Napoleon série PRO získate vzhľad a dojem profesionálneho kuchára v pohodlí svojho domova.

 

Tento veľký a luxusný mlynček na korenie prichádza v matnom čiernom prevedení s označením P. Korenička sa vďaka svojmu tvaru pohodlne drží a ľahko v nej nameliete voňavé korenie podľa Vášho výberu. Vnútorný keramický mechanizmus s nastaviteľnou hrubosťou mletia nehrdzavie a poskytne Vám mnoho rokov, rovnako ako váš gril Napoleon, svoju pomoc pri grilovaní či varení. Hrubé alebo jemné, veľa alebo málo, mlynček na korenie série PRO je pre Vás pripravený.

 

Matný čierny povrch ponúka pri kaťdom dotyku pocit saténu, umožňuje dobré uchopenie a následné mletie s ľahkosťou. Čierna farba koreničky je nielen dizajnová, ale aj praktická pri záhradnom grilovaní.

 

Mlynček na korenie PRO sa stane štýlovým doplnkom Vašej kuchyne. Okoreňte si svoj kúsok mäsa krásnou koreničkou na grilovanie. V ponuke máme v rovnakom dizajne aj koreničky na soľ aby Vaše chute pri grilovaní boli optimálne a vhodne prepojené.

Vlastnosti a parametre

- farba: matná čierna

- nehrdzavejúci vnútroný keramický

mechanizmus s nastaviteľnou hrubosťou

EXTERIO KATALÓG

stiahnuť
Partneri

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu exterio.sk

belini

 

 

 
Kontakt
Obchodné centrum STYLA
Studená 4B
821 04 Bratislava
 
Otváracie hodiny
Pon. - Ned.: 10:00 - 20:00 hod.
   
tel.: +421 948 199 838
e-mail: info@exterio.sk
 
 
www.exterio.sk
www.exterio.cz
www.exterio.hu
www.exterio24.at