Doprava nad 1 000,- EUR ZADARMO

Exterio.sk

|
0
Všetky kategórie
Skladom
Sedacie súpravy
Rohové stolové súpravy
Stolové súpravy
Stoličky a kreslá
Stoly
Stolové podnože
Lehátka a ležadlá
Hojdacie siete
Slnečníky
Grily
Záhradné boxy Biohort
Ochrana a čistenie
Doplnky
Akcie
Referencie
Cento Faro grey-wash stolová súprava
Exterio

Cento Faro grey-wash stolová súprava

Záhradná 7-dielna stolová súprava Cento Faro grey-wash s elegantnými ratanovými kreslami a agátovým stolom s masívnou doskou a nohami z kvalitnej ocele.

1 899,- € / -20 %
1 519,- €
Kód: 13EX8-449
Dostupnosť
skladom
Počet ks
-
+
Zdielať

Podrobný popis

Stolová súprava Cento Faro grey-wash so šiestimi pohodlnými ratanovými kreslami a veľkým stolom s masívnou doskou z agátového dreva a nohami z kvalitnej galvanizovanej ocele Vám poskytne dostatok priestoru aj na veľkú oslavu. Kreslá s hliníkovou konštrukciou sú ľahké a pohodlné a pri veľkom stole stále ostáva dostatok miesta aj pre ďalšie kreslá, ktoré sa dajú dokúpiť samostatne.

 

 

Agátové drevo

Agátové drevo je najpevnejšie, veľmi húževnaté a najstabilnejšie drevo rastúce aj v strednej Európe. Práve preto je azda najvhodnejšie a najpoužívanejšie pre výrobu záhradného nábytku od ktorého očakávame dlhú životnosť a tvarovú stálosť. Agátové drevo prirodzene výborne odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom, drevokazným hubám a hmyzu. Po agátovom dreve, okrem výrobcov záhradného nábytku, radi siahnu aj vinári pri výrobe sudov, či stavbári pri výrobe altánkov alebo terasových dosák. Na terasu vyloženú doskami z agátového dreva si tak bez obáv môžete umiestniť aj svoj záhradný nábytok a oboje vám tak pri dostatočnej starostlivosti vydržia doslova večnosť.

 

Galvanizovaná (pozinkovaná) oceľ

Galvanizovaná alebo pozinkovaná oceľ chráni povrch oceľovej pred koróziou nie len mechanicky, ale aj chemicky. Pozinkovaná vrstva je veľmi pevná a stabilná a ak sa aj náhodou výraznejšie mechanicky poruší, korózia sa nebude rozširovať ďalej. Preto konštrukcia záhradného nábytku z galvanizovanej (pozinkovanej) ocele ostane nekonečne pevná a trvácna. Aj pre tieto vlastnosti siahajú po pozinkovanej oceli výrobcovia automobilových karosérií, zábradlí alebo odkvapov na vašom dome. Záhradné stoly s konštrukcou z pozinkovanej ocele sú tak vynikajúcou a stabilnou voľbou aj práve pre vašu terasu, kde bude stôl vďaka vyššej hmotnosti ocele ozaj stabilný a len tak nejaký vietor si s ním určite neporadí.

 

Zloženie

1x stôl Cento

6x kreslo Faro grey-wash

  

Rozmery

stôl Cento: 250/100/76 cm (š/h/v)

kreslo Faro grey-wash: 51/67/88 cm (š/h/v)

výška sedu: 50 cm

  

Priestorová dispozícia

250x250 cm

EXTERIO KATALÓG

stiahnuť
Partneri

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu exterio.sk

belini

 

 

 
Kontakt
Obchodné centrum STYLA
Studená 4B
821 04 Bratislava
 
Otváracie hodiny 
Od 14.3. do odvolania
ZATVORENÉ (viac info.)
   
tel.: +421 948 199 838
e-mail: info@exterio.sk
 
 
www.exterio.sk
www.exterio.cz
www.exterio.hu
www.exterio24.at